TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

Tunceli Milli Eğitim Müdürlüğü İlk Yardım Eğitim Merkezi Açılış

Tunceli Milli Eğitim Müdürlüğü  İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimi kapsamında Tunceli Milli Eğitim Müdürlüğü İlk Yardım Eğitim Merkezi hizmete açıldı.
Tunceli Milli Eğitim Müdürlüğü İlk Yardım Eğitim Merkezi Açılış

İl Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın  Gürsel EKMEKCİ ve İl Sağlık Müdürü Op.Dr. Çağdaş ÖZDEMİR 'in  katılımıyla hizmete açılan İlk Yardım Eğitim Merkezinde kursiyerler ile buluştu. İlk Yardım Eğitim Merkezi açılışına  Şube müdürlerimiz Zafer ŞATIM ve Mustafa AKSARI ,  İSG il KORDİNATÖRÜ Kadriye UÇAR ve İlk Yardım Eğitim Merkezi Mesul Müdürü İnan Eren TURAN ve öğrencilerimzin katılımıyla açıldı .İL Müdürümüz Gürsel EKMEKÇİ şunları söyledi; İlk Yardım Eğitim Merkezinin açmaktan dolayı mutluyum. Hepimiz biliyoruz ki  can kurtarmak, bir insanı yendiden hayata döndürmek çok güzel ve önemli bir iştir .Dileğimiz insanların kazalar ile mümkün olduğu kadar az karşılaşması ancak kaza olduğunda ne yapacağımızı  bilmek hayati bir öneme sahiptir. Bu neden ile İlk Yardım Eğitim Merkezinin açılmasında  ruhsat ve denetim konularında bizlere yardımcı olan İl Sağlık Müdürlüğümüze  sorumlu şube müdürüme, İş Yeri Sağlık ve Güvenlik birimi personelime huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum ayrıca açmış olduğumuz ilk yardım kursuna gönüllü katılan arkadaşlarıma  gösterdikleri duyarlılık için teşekkür ediyorum ve merkezimiz herkes için hayırlı olsun diyerek açılışını yaptı.

0 - 0

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.